Мій кошик
Каталог

Дров'яні печі для лазні та сауни Теплодар

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дровяні печі для лазні та сауни Теплодар

Найпопулярнішим варіантом відпочинку на дачі є відпочинок у власній сауні чи лазні. Дуже приємно в колі близьких друзів не тільки погрітися в парильні, а й отримати задоволення від мякої цілющої пари. Проводити процес паріння в сауні чи лазні – це справжнє мистецтво, в якому важлива кожна деталь. Насамперед треба придбати якісну дровяну піч для сауни чи лазні.

З цього питання треба ознайомитись з продукцією Теплодар. Початок існування цього підприємства датується 1997 роком. З 2003 року Теплодар виходить на ринок збуту печей для сауни і лазні і стає визнаною фірмою. Популярність цього виробника визначається творчим підходом до процесу виробництва, який характеризується високим рівнем якості з використанням сучасних тенденцій європейського ринку і формування ціноутворення власної продукції.

Фірма Теплодар має асортимент товару, який нараховує кілька десятків моделей і понад 100 підгруп товару. Цей виробник пропонує печі для сауни і лазні, які є високоякісними і простими під час експлуатації. Вони мають довгостроковий термін використання, завдяки що виробляється з використанням сплаву нержавіючої сталі. Спеціальна жаростійка емаль захищає виріб від корозії. В печі Теплодару зручно закладати дрова, не виходячи з парильні.

Печі для сауни і лазні виробника Теплодар зможуть забезпечити оптимальний мікроклімат, необхідний для забезпечення цілющої пари за короткий час.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору