Мій кошик
Каталог

Дров'яні печі кам'янки Вогник

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дров’яні печі кам’янки Вогник

Сьогодні відпочинок в традиційній лазні чи сауні вважається сучасним і дуже корисним для оздоровлення. Такий відпочинок має свої особливості та ритуали, які додають цьому процесу особливий шарм та значення. Одним з основних елементів сауни чи лазні є піч, яка нагріває приміщення. Кам’янка – це дров’яна піч, яка являється одним з головних елементів традиційної лазні чи сауни. Вона є серцем парильного приміщення і відіграє важливу роль у забезпеченні комфортної темпера тури та вологості.

При всьому різноманітті сучасних пропозицій печей для сауни та лазні треба звернути увагу на дровяні печі камянки виробника ВК «Вогонь». Ця компанія виробляє на Старобільському машинобудівному заводі. Ця продукція поєднує в собі золотий баланс у співвідношенні ціна-якість.

Висока якість гарантована державними сертифікатами 20 роками досвіду виробництва. Печі дуже швидко розходяться на українському ринку та на ринках європейських країн.

Дров’яні печі кам’янки Вогник мають сучасний дизайн, швидко нагріваються самі і віддають тепло парильному приміщенню. Вони мобільні і прості в експлуатації, особливо в саунах лазнях в заміських будинках, дачах та котеджах. ВК «Вогонь» пропонує: дров’яні кам’янки без виносу (зі склом і без), печі для лазні з виносом через стіну зі склом і парогенератором. Зробивши вибір на користь печей кам’янок компанії Вогник, ви забезпечите собі комфортний, ефективний та оздоровчий парильний процес.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору