Мій кошик
Каталог

Електрокам'янка Теплодар

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Електрокам’янки Теплодар

З давніх часів сауна і лазня вважалися першими і надійними засобами, що очищують тіло, відновлюють життєві сили, оздоровлюють. Сауна і лазня-це ідеальне місце для того, щоб на деякий час забути про турботи і поринути у світ блаженства та насолоди. А справжнім серцем сауни чи лазні є піч-кам’янка. За її допомогою можна не тільки створити цілющу пару та прогріти приміщення до необхідної температури, але й додати особливу атмосферу комфорту і релаксу.

Електрокам’янки компанії Теплодар, яка розробляє і виробляє техніку для сауни і лазні з 1997 року допоможуть створити унікальний мікроклімат і не зачеплять бюджет. Теплодар -сучасний виробник якісної, надійної та недорогої продукції для саун та лазень. Електрокамянки, які є основою будь-якої парильні, широко представлені у каталозі компанії Теплодар. Це підлогові, настінні і універсальні електричні кам’янки. Вони відрізняються від продукції інших виробників швидким нагріванням до заданої температури, використанням сталі високої якості для корпусу, невеликими розмірами та універсальністю.

Безперервне розроблення та впровадження інноваційних технологій і нових конструкцій, вдосконалення промислового дизайну-є запорукою популярності продукції Теплодар на ринках збуту.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору